+31 (0)36-540 6030        | 

Wie zijn wij.

THL Travel in a nutshell.

Met persoonlijke aandacht van vaste, ervaren en gemotiveerde contactpersonen. En met de inzet van hoogwaardige technologie om volledig ontzorgd of zelf je zakenreis samen te stellen. Waar ter wereld je ook moet zijn, wij staan voor je klaar. Want THL Travel is jouw zakelijke reispartner met alle services van deur tot deur. Met onze specialisatie voor Groups & Events, Sports Travel en Business Travel.

Internationale scope, lokaal gebracht. Als onderdeel van het wereldwijde Uniglobe netwerk zijn we al ruim 40 jaar vertegenwoordigd in meer dan 60 landen met ruim 700 kantoren. Onze internationale scope brengen we lokaal in Almere en Alkmaar ten uitvoer. We zijn uitgegroeid tot het grootste Uniglobe kantoor binnen ons wereldwijde netwerk.

En verder.

  • Samenwerking met vaste contactpersonen (géén callcenter)
  • Drie diensten onder één dak: Business Travel, Groups & Events en Sports Travel
  • DNA: persoonlijke aandacht, passie, ambitie en ondernemerszin
  • Flexibel en hybride serviceniveau: van zelfstandig (online boeken) tot volledige ontzorging
  • Trotse officiële Travel Partner van AZ, FC Utrecht en sc Heerenveen
  • Trotse Partner van skûtsje de ‘Ut & Thus’

Ervaar het om geen nummer te zijn. We luisteren naar je, denken mee en leveren. Altijd. Waar kunnen we jou mee ontzorgen?

“Ontzorgen met aandacht. We doen het graag en we doen het goed. Ons ervaren team staat voor je klaar!”

Groups, Sports & Events

Anita van Maanen

A.vanmaanen@uniglobealliancetravel.nl
Managing Director

Diewertje Reekers

D.reekers@uniglobethltravel.nl
Director MICE & Marketing

Karen van den Berg

K.vandenberg@thltravel.nl
Team Manager Groups, Sports & Events

Demelza IJsseldijk

D.ijsseldijk@thltravel.nl
Project Manager Flights

Marije Koopmans

M.koopmans@uniglobethltravel.nl
Project Manager Flights

Marisa Mambro

M.mambro@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Rosa Groen

R.groen@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Jade Boerdijk

J.boerdijk@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Lieke Stam

L.stam@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Linda Ruijter

L.ruijter@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Saskia Koene

S.koene@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Dian Wenteler

marketing@uniglobealliancetravel.nl
Marketing & Communicatie

Business Travel Alkmaar

Byron Bentley

B.bentley@uniglobethltravel.nl
Commercial Director
(Business Travel, Technology & Sales)

Melissa Klous

M.klous@uniglobethltravel.nl
Supervisor Business Travel Consultant

Denise van den Berg

D.vandenberg@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Kirsten Depping

K.depping@uniglobethltravel.nl
 Business Travel Consultant

Linda Maaskant

L.maaskant@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Krista Kroon

k.kroon@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Ciska Fijnhaar

C.fijnhaar@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Ilona Witte

I.witte@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Business Travel Almere

Jacqueline van Overeem

J.vanovereem@uniglobethltravel.nl
Team Manager Business Travel

Amanda Zanca

A.zanca@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Marjon van Vulpen

M.vanvulpen@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Claudia de Groot

C.degroot@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Jessica Franken

J.franken@uniglobethltravel.nl
 Business Travel Consultant

Denise Jacobs

D.jacobs@uniglobethltravel.nl
 Business Travel Consultant

Megan van Pareen

M.vanpareen@uniglobethltravel.nl
Business Travel Consultant

Sales & Account Management

Judith Dommerholt

J.dommerholt@uniglobethltravel.nl
 Account Manager

Eline de Leur

E.deleur@uniglobethltravel.nl
Account Manager

Petra Kraaij

P.kraaij@uniglobethltravel.nl
 Technology

Rosalie Sok

R.sok@uniglobethltravel.nl
Technology

Finance

Marcel Zwart

M.zwart@uniglobethltravel.nl
 Business Controller

Paula van Overeem

P.vanovereem@uniglobethltravel.nl
Finance

Stefanie Neeft

S.neeft@uniglobethltravel.nl
Finance

Jouw vraag
heeft onze aandacht.